Montaj ve Revizyon

Montaj

Çelersan Asansör, konusunda uzman teknik ekibi ile her türlü asansörün (elektrikli asansör, hidrolik asansör, makine daireli asansör, makine dairesiz asansör, engelli asansörü, sedye asansörü, yük asansörü, panoramik asansör, yemek monşarj asansörü) montajını gerçekleştirmektedir.

Çelersan Asansör, tesisiniz de maksimum verimlilik ve uzun ömürlü çalışacak asansör ve asansör sistemleri, uluslararası ve ulusal standartlar doğrultusunda ve kaliteli malzeme kaliteli işçilik ilkesi ile tasarlar ve montajını yapar.

Anahtar teslimi projeler üreten firmamız, yapılan sözleşme doğrultusunda zamanında iş teslimi ve beklenilenin tam olarak karşılandığı Asansör Montaj ve tasarım projeleri üretmektedir.

Revizyon

Teknolojisi zaman aşımına uğramış asansörlerinizin alt yapısını günümüz teknolojisi ile güncelleyip modernizasyonunu yapıyoruz.

Asansörlerinizin yaşı 10 yılın üzerindeyse, bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şikayetleri alıyorsanız veya daha yeni modern teknolojik binalarda konaklamak istiyorsanız mutlaka revizyon yaptırmalısınız.

Whatsapp
0537 502 60 52